Gintaro kambarys

GINTARO RŪGŠTIES POVEIKIS VAIKAMS

Gintaro rūgštis gydo kūdikius

Kūdikiai gimsta, ir iškart susiduria su įvairiais pavojais. Jų imunitetas dar tik formuojasi. Naujagimių ląsteliniai mechanizmai nesusiformavę, o tai reiškia, kad nepakankamai išsivysčiusi limfinė sistema. Vienintelis būdas padėti susidoroti su liga yra adaptacijos procesų sustiprinimo galimybė. Tai susiję su energijos apykaitos procesais.

Gydomasis gintaro rūgšties poveikis gali padėti išspręsti šią problemą. Jos įtaka energijos apykaitai jau nereikalauja įrodymų. Daugelis mokslinių -tiriamųjų pediatrijos institutų ir vaikų klinikų atliko tyrimus, susijusius su gintaro rūgšties poveikiu kūdikių uždegiminių lygų gydymui. Rezultatai buvo labai sėkmingi.

Taip pat buvo pastebėta, kad gintaro rūgštis labai veiksminga gydant bronchinę astmą.

Kai kurie vaikai yra alergiški vaistams. Kada jiems buvo pradėta duoti gintaro rūgšties, ženkliai sumažėjo alerginės reakcijos pasireiškimas, ir ryškus astmos gydomasis poveikis.

Apsauga nuo virusų

Sėkmingi gintaro rūgšties poveikio bandymai gydant pneumoniją ir bronchinę astmą davė pagrindą teigti, kad jos vartojimas bus veiksmingas gydant kvėpavimo takų infekcijas. Juk niekam ne paslaptis, kad labiausia paplitusios vaikių ligos - tai virusinio pobūdžio peršalimo ligos. Efektyvių anti-virusinių preparatų vaikams beveik nėra, todėl labai svarbu rasti priemones, kurios galėtų palengvinti rimtų kvėpavimo susirgimų eigą ir užkirsti kelią komplikacijoms. Rekomenduojama vartoti gintaro rūgštį kaip profilaktinę priemonę nuo virusinių susirgimų.

Gintaro rūgštis veikia ląstelių energijos apykaitą, padidina vidinius organizmo apsaugos resursus. Pirminė ligos fazė, pasireiškianti karščiavimu ir uždegiminiais procesais tai ir yra organizmo atsakas į infekciją: taip suveikia organizmo apsaugos sistema, padidėjusi temperatūra žudo virusus, slogos metu nosiaryklėje kaupiamos bakterijos ir su gleivėmis pašalinamos lauk. Tačiau ilgalaikės, dažnai pasikartojančios ligos kalba apie tai, kad žmogaus imunitetas yra silpnas. Gintaro rūgšties vartojimas sustiprina apsaugos sistemą, organizme atsiranda jėgų greičiau nugalėti ligą ir neleisti vystytis sudėtingoms infekcijoms.

Gintaro rūgštis - tai gamtinės kilmės medžiaga, visiškai ne toksiška, ji nesikaupia audiniuose, prie jos nepriprantama, naudinga tuo, kad paspartina energijos apykaitą audiniuose ir padidina atsparumą. Dėl to gintaro rūgšties vartojimas gydant kvėpavimo takų infekcijas vaikams (tame tarpe ir mažamečiams) yra naudingas ir patvirtintas faktais. Rekomenduojama vartoti gintaro rūgšties preparatus ligos gydymui bei profilaktiškai. Jei kvėpavimo takų infekcijų „sezono metu“, t.y. pavasarį ir rudenį, o taip pat gripo epidemijos metu skirti vaikams gintaro rūgštį 7 - 10 dienų kursu, vaiku šansas apsikrėsti žymiai sumažėja. O jei visgi vaikas persišaldė, liga persergama žymiai lengviau ir be komplikacijų.

  Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.medicalamber.lt kaip šaltinį.