Gintaro kambarys

GINTARO RŪGŠTIES POVEIKIS GINEKOLOGINIAMS SUSIRGIMAMS

Apie moters organizmo apsaugą

Dažniausiai pasitaikantys ginekologinio pobūdžio susirgimai yra uždegiminiai. Galimi išorinių ir vidinių lytinių organų uždegimai.

Tokių uždegimų gydymas susideda iš uždegimo priežasties nustatymo ir organizmo apsauginių funkcijų palaikymo. Šiam tikslui veiksmingi yra bio-stimuliatoriai, iš kurių gintaro rūgštis veikia bene efektyviausiai.

Kolpitas – tai makšties gleivinės uždegimas. Jis gali atsirasti dėl infekcinio mikroorganizmų poveikio, sergant medžiagų apykaitos ligomis bei esant harmoniniam nepakankamumui (priešlaikinis klimaksas, pašalinus kiaušides). Pavyzdžiui, priešlaikinis klimaksas pirmiausia siejamas su skydliaukės veiklos sutrikimu. Kaip įrodyta klinikiniais tyrimais, gintaro rūgštis normalizuoja skydliaukės funkcijas, ir neturi jokio poveikio normaliai funkcionuojančiai skydliaukei.

Gimdos kaklelio erozija – tai dengiamųjų gimdos kaklelio audinių susirgimas. Gintaro rūgšties naudojimas gydant eroziją labai naudingas. Gintaro rūgštis sustiprina audinių energijos apykaitą, taigi atstatomieji procesai vyksta žymiais greičiau ir gydymas tampa efektyvesniu.

Taip pat gintaro rūgštis padeda kiaušidės cistų, endometriozės, fibromų ar miomų, t.y. nepiktybinių gimdos auglių, pradinėse stadijose. Laiku pradėta naudoti gintaro rūgštis savo ruožtu gali sustabdyti auglio didėjimą. Piktybiniai augliai šalinami chirurginiu keliu. Po operacijos gintaro rūgštis gali paspartinti organizmo funkcijų atsistatymą. Ji taip pat užkerta kelią pakartotinam auglio atsiradimui.

Gintaras turi savo „išrinktąsias ligas“, nuo kurių jis labai efektyviai gelbsti. Veiksmingiausiai gintaras pasireiškia esant mastopatijai, cistai, miomai ar nevaisingumui. Gintaro efektas esant mastopatijai, cistai, miomai, ar kitokio pobūdžio augliams, tame tarpe ir piktybiniams, pirmiausia susijęs su patologinio ląstelių dalijimosi stabdymu, dėka ko auglys pavista negyvų ląstelių sankaupa ir laikui bėgant išsivaikšto.

Gintaro rūgštis taip pat veiksminga gydant nevaisingumą. Teigiamų rezultatų pasiekiama tuo atveju, jeigu nevaisingumas susijęs su mažojo dubens spazminiais procesais. Gintaro visų pirma atlieka skaidymo funkciją. Gintaro rūgštis padidina energijos apykaitą audiniuose, pagerina kraujotaką, ir tokiu būdu formuojasi gydomasis efektas.

Hormoniniai pakitimai neštumo metu

Moters organizme, artėjant gimdymui, susiformuoja atitinkama hormoninė pusiausvyra. Hormonai – biologiškai aktyvios medžiagos, reguliuojančios organizmo medžiagų apykaitą, organų ir sistemų funkcinę būseną. Hormonai, reguliuojantys gimdymo procesą, turi įtakos ne tik fiziologiniams procesams, bet ir moters emocinei būsenai, jos elgsenai gimdymo metu.

Neštumo metu gintaro rūgštis palengvina motinos organizmo hormoninius pakitimus, padeda patenkinti padidėjusį energijos poreikį, palaiko imuninės sistemos aktyvumą, užkertą kelią toksikozėms, sumažina įvairių komplikacijų riziką. Vaisius tokiu būdu vystosi optimaliomis sąlygomis, gaudamas pakankamai deguonies ir maisto medžiagų, o sutvirtėjus placentinė danga saugo, kad prie vaisiaus nepatektų įvairūs toksinai, bakterijos ir virusai. Tokiu būdu ženkliai sumažinamas išsigimimų skaičius, gimdymo eiga trumpėja ir palengvėja. Pogimdyminiu laikotarpiu gintaro rūgštis padeda greičiau atsistatyti moters organizmui ir padidina pieno gamybą.

Gintaro rūgštis prieš gimdymo infekcijas.

Gintaro rūgštis pasižymi ne tik palaikančiomis, bet ir gydančiomis savybėmis! Ypač svarbu akcentuoti gintaro rūgšties vaidmenį esant tokiai sunkiai nėštumo komplikacijai kaip herpetinė infekcija. Svarbiausia jos rizika – vidinės hipoksijos vystymasis (deguonies nepakankamumas) ir vaisiaus užkrėtimas.

Prenatalinė hipoksija gali turėti rimtas pasekmes. Naujagimio imunitetas ir kiti apykaitos procesai tampa silpni, todėl gali išsivysti kvėpavimo sutrikimų sindromas.

Apskritai, gintaro rūgštis teigiamai veikia visus apykaitos procesus, nestebima plaučių, kraujo, inkstų patologija. Embriono apsauga veikiant gintaro rūgščiai yra neabejotina. Kadangi bet kokiu atveju, iškilus rimtų neštumo komplikacijų grėsmės atvejui, moteris turi būti stebima medikų ir atitinkamai gydoma, tačiau gintaro rūgšties pagrindu pagamintų maisto papildų vartojimas gali pasireikšti stipriu palaikančiuoju efektu.

Gintaro rūgštis visada padės moteriai pasiruošti nėštumui. Kai būsimi tėvai vartoja gintaro rūgšties pagrindu pagamintus maisto papildus, tai ne tik užtikrina jiems sveikatą ir džiaugsmingo gyvenimo pojūtį, bet ir padeda pamatus jų būsimo vaiko sveikatai. Neštumo metu gintaro rūgštis teikia jėgų, padeda kovoti su toksikoze, mažina nuovargį. Tokiu atveju ilgai lauktas neštumas nebus kankinantis.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.medicalamber.lt kaip šaltinį.