Gintaro kambarys

INKSTŲ APSAUGA

Inkstai atlieka svarbią organizmo valomąją funkciją nuo skysčių pertekliaus, kartu su juose ištirpusiomis baltymų apykaitos produktų druskomis bei azoto junginiais, kurie pašalinami kartu su šlapimu. Šios medžiagos itin toksiškos. Be to, inkstai yra atsakingi už skysčių pusiausvirą organizme. Jei šlapimas išsiskiria pavėluotai ir mažais kiekiais, tai gali būti šlapimo užsilaikymo, kraujospūdžio pakilimo ir netgi organizmo apsinuodijimo toksinėmis medžiagomis, kurios negali savo laiku būti visiškai pašalintos, priežastimi. Toks reiškinys vadinamas chroniniu inkstų nepakankamumu. Negalėjimas pašalinti skysčio gali sukelti uždegimą, inkstuose gali išsivystyti infekcija. Ši liga vadinama Glumerolonefritu. Kiti dažni susirgimai tai pielonefritas, jis susijęs su šlapimo kaupimusi inkstų geldelėse, ko pasėkoje išsivysto uždegiminis procesas. Inkstų akmenligei galima priskirti tarpusavio ryšio sutrikimą tarp šlapimo rūgšties ir ištirpusių druskų.

Norint, kad inkstai normaliai funkcionuotų reikia padėti jiems atsikratyti susikaupusių netirpių junginių. Tam naudojami inkstų valymo metodai. Be to, teigiamai veikia organizmo vidinių resursų stimuliavimas, ląstelių darbo ir medžiagų apykaitos procesų gerinimas. Siekiant paveikti inkstus „ląstelių lygmenyje“ galima labai sėkmingai panaudoti gintaro rūgštį. Priešuždegiminis gintaro rūgšties poveikis buvo pastebėtas pielonefrito gydymo metu. Be to, gintaras padeda sergant akmenlige, skatindamas druskų išsiskyrimą ir tirpdydamas akmenis. Bendras teigiamas gintaro rūgšties poveikis pasižymi ir aiškiai išreikštu gydomuoju efektu. Daugeliu atveju vaistų dozę galima sumažinti, jeigu jie vartojami kartu su gintaro rūgštimi.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www.medicalamber.lt kaip šaltinį.