Gintaro kambarys

Maisto papildas GINTARITAS (ЯНТАРИТ)

Patentas-gintaritas-MGintaritas – tai maisto papildas, gaminamas iš natūralaus gintaro, turintis unikalias savybes ir labai išsiskiriantis iš dabar pasaulinėje rinkoje esančių analogų.
„Gintaritas“ yra baltos arba pilkšvos spalvos tabletės, susidedančios iš gintaro rūgšties, vitamino C ir gliukozės. Išskirtinės „Gintarito“ savybės, lyginant su grynomis gintaro rūgšties tabletėmis, yra: ilgai naudojant nedirginama burnos ertmė, malonesnis skonis ir platesnis veikimo spektras. Sąveikaudamas su gintaro rūgštimi, vitaminas C dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose kaip deguonies išnešiotojas. Vitaminas C stimuliuoja prekolageno sintezės procesus, perdirbančius jį į kolageną. Todėl jis teigiamai įtakoja kapiliarų pralaidumą, atraminių audinių (skaidulinių, kremzlinių ir kaulų) vientisumo išsaugojimą. Vitamino C trūkumas organizme įtakoja regeneracinių procesų silpnėjimą. Nustatyta, kad vitaminas C tiesiogiai įtakoja DNK sintezės greitį ląstelių branduoliuose, didina organizmo atsparumą infekcijoms. Gliukozė yra preparato energijos šaltinis, kuris prailgina rūgšties poveikio laiką. Metabolizmo procesuose ji yra vienintelė forma, kurioje angliavandeniai cirkuliuoja kraujyje ir panaudojami kaip energijos šaltinis.
Gintare esanti rūgštis yra universalus biostimuliatorius, neatsiejamas visų gyvų organizmų komponentas. Gintaro rūgštis gaminasi žmogaus, gyvūnų ir augalų ląstelėse, atlikdama energetinės apykaitos funkciją. Mokslininkai išaiškino, kad energetiniai ląstelių pažeidimai mažina imunitetą, ko pasėkoje, susergama įvairiomis ligomis. Todėl trūkstamą gintaro rūgšties kiekį organizme būtina nuolatos papildyti, ypatingai esant dideliems fiziniams, protiniams ir emociniams (stresiniams) krūviams. Deja, didelė dalis maisto produktų šios medžiagos neturi. Gintaro rūgštis yra tik raugintuose pieno produktuose, juodoje duonoje, jūros moliuskuose, išlaikytuose vynuose, aluje, keliose rūšyse uogų ir vaisių, raugintuose kopūstuose.
Maistinė gintaro rūgštis, gaminama Kaliningrado gintaro kombinate, savo grynumu (švarumu) lenkia visus pasaulinius analogus. Ji visiškai atitinka gintaro rūgštį, esančią žmogaus organizme.

Patentas-gintaritas-M Gintarito-valstybine-registracija-M Gintaritas-sanitarinis-registras-M Gintaritas-israsas-M Leidimas_M VET-protokolas-9091-M VET-protokolas-7687-M VET-protokolas-12161-M Kardiologija-M Kardiologija-antras-M

Norėdami matyti paveikslėlį didesnį, prašome spustelti ant jo...

Mitybos-institutas-1-M Mitybos-institutas-2-M Mitybos-institutas-3-M Mitybos-institutas-4-M biofizika-M Vaiku-centras-M Ginekologija-M Psichiterapija-M Psichiterapija-antras-M  

Maisto papildo 'Gintaritas" ("JANTARIT") kaip papildomos sveikatinimo priemonės prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas šios Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto:

•    Nėščioms moterims, nes turi tonizuojantį bei antitoksinį poveikį, taip pat įtakoja medžiagų apykaitos procesus nėštumo metu, todėl rekomenduojamas, esant apsunkintam nėštumui. (Rusijos mokslų akademijos, akušerijos, ginekologijos ir perinitologijos centras, akademikas V. I. Kulakovas)
•    Esant skleroziniams ląstelių pokyčiams, sergant kepenų ligomis; mažina gipoksidinio ir virusinio vaisiaus užkrėtimo galimybę visą nėštumo periodą; sumažina daugelio toksinų ir radiacijos poveikį. (Rusijos sveikatos apsaugos ministerija, ministro pavaduotojas N. N. Vaganovas)
•    Sergant gipotrofija, encefalopatija, dermatitu. ( Rusijos specializuoti kūdikių namai, vyr. gydytojas N. G. Ušakova).
•    Preparatas turintis maistinės natūralios gintaro rūgšties savyje turi adaptogeninių ir antioksidacinių savybių, todėl pajėgus kovoti su žalingu toksinų poveikiu. Jis užtikrina kepenų ląstelių veiklą, o tai ypač svarbu, nes kepenys pirmos pajunta „alkoholio smūgį“. Aktyvindamas ląstelių veiklą, jis suteikia galimybę organizmui patirti mažesnius nuostolius nuo apsinuodijimo alkoholiu, pagreitina alkoholio „deginimą“ organizme, greitai „nuima“ pagirias. (Rusijos klinikinės psichoterapijos ir psichologinės pagalbos centras, direktorius A. S. Sluckinas)
•    Rekomenduojamas kaip gydomoji-koreguojančioji priemonė asmenims, kontaktuojantiems su rentgeno, aukštų dažnių, tele-radio ir kompiuterine technika daugiau kaip 2 val. per dieną. (Rusijos mokslų akademijos teoretinės ir eksperimentinės biofizikos institutas, direktoriaus pavaduotojas E. I. Majevskis)

Preparate naudojama rūgštis, kuri yra išgaunama iš gryno, tikro kasamo iš žemės Baltijos gintaro. Nežiūrint to, kad ši gintaro rūgštis yra maždaug 4-6 kartus brangesnė už gintaro rūgštį, gaunamą kitokiais būdais, naudoja ją šio maisto papildo gamyboje, o tai padaro maisto papildą "Gintaritas" tiek savo savybėmis, tiek  unikalumu analogų neturinčiu preparatu. Tikroji (natūrali) gintaro rūgštis turi daug stipresnį pozityvų poveikį organizmui ir visai neturi šalutinių poveikių. Perdozuoti praktiškai neįmanoma

Naudojimas
Pagamintas iš natūralaus gintaro ir yra puikus natūralios gintaro rūgšties ir vitamino C šaltinis
Sudėtis: gintaro rūgštis 50mg (RPN*); vitaminas C 25mg (41,66% RPN); gliukozė 175mg (RPN*); kalio stearatas. RPN* - rekomenduojama paros norma nenustatyta. Vartoti: suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 12 metų po 1-4 tabletes per dieną, vaikams 5-7 metų amžiaus po ¼ tabletės du kartus per dieną, vaikams 7-12 metų amžiaus po ½ tabletės du kartus per dieną. Maisto papildą vartoti valgio metu. Rekomenduojama profilaktinė papildo vartojimo trukmė yra 2-3 mėnesiai. Perdozavimo galimybė nenustatyta. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Grynasis kiekis: 7,5g. (30 tablečių po 0,25g.). Nenaudoti: kai organizmas neigiamai reaguoja į atskirus maisto papildo komponentus. Galiojimo trukmė-2 metai skaičiuojant nuo pagaminimo datos. Pagaminimo data pateikiama ant įpakavimo. Laikymas: saugoti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje nei 20o temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Gamintojas: OOO „Anikton“ Rusija, 127299 Maskva, Kosmonavta Volkova g. 6, tel.: (495) 509-34-31; Importuotojas ir prekybos teisių savininkas: Medicalamber (IĮ „DK electronics“) Algirdo g. 54, LT-50157 Kaunas, Lietuva, tel.: (37) 314221, fax.: (37) 770883


Gintaro rūgštis visiškai nekenksminga, o jos savybė duoti teigiamą efektą naudojant net mažas dozes, taip pat padidinti maisto produktų maistinę vertę ir sustiprinti medikamentų poveikį daro ją vertingu maisto papildu, padedančiu normalizuoti organizmo būklę, savireguliacijos funkcijas, greitinančiu pasveikimą ir užtikrinančiu optimalų gyvybinių funkcijų režimą.
Gintaro rūgštis su gliukoze sportininkams padeda lengviau ir greičiau prisitaikyti prie vis didėjančių fizinių krūvių, sumažinti skausmą pertemptuose raumenyse. Prieš varžybas gintaro rūgštis padeda sportininkams mobilizuoti savo jėgas, išvengti nervinių priepuolių. Po varžybų sportininkas nesijaučia toks nusilpęs ir sugniuždytas, o nutraukus gintaro rūgšties naudojimą, sportininko potencialios galimybės nesumažėja..
Nėštumo laikotarpiu gintaro rūgštis palengvina hormoninius persitvarkymus, vykstančius motinos organizme, padeda patenkinti jo padidėjusius energijos poreikius, palaiko imuninės sistemos aktyvumą, užkerta kelią toksikozėms, sumažina visokių komplikacijų tikimybę. Tokiomis sąlygomis vaisius vystosi optimaliomis sąlygomis, jis gerai aprūpintas deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, o sustiprintas placentinis barjeras trukdo įvairių toksinų, virusų ir bakterijų patekimui pas vaisių. Pasekmėje žymiai sumažėja tikimybė gimti nesveikam kūdikiui, gimdymas akivaizdžiai sutrumpėja ir tampa lengvesnis. Pogimdyminiu periodu gintaro rūgštis padeda greitesniam motinos organizmo atsistatymui ir padidina išskiriamo pieno kiekį.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.