Gintaro kambarys

Masažinė gintaro juosta (Gintaro pagalvė)

Išradimo aktualumas

pagalves-patentasPasaulyje žinomos įvairios kūno masažavimo priemonės, masažavimo elementu panaudojant medžio, įvairių kristalų gabalėlius, taip pat magneto gabalėlius, kurie masažo metu veikia biologiškai aktyvius kūno taškus ( BAT), tuo pakeisdami taškinį masažą, atliekamą rankų pirštais.

Taškinis masažas - tai senas gydymo metodas, kurį naudoja rytų medikai jau nuo II m.e. amžiaus. Tai metodas, kuris jungia akupunktūrą ir masažą. Taškinio masažo metu masažuojami aktyvūs taškai, - tai biologiškai aktyvūs taškai (BAT). Šis gydymo metodas plačiai taikomas gydant vaikus ir ligonius, kurie jautriai reaguoja į gydymą adatomis. Nuolatos lankytis masažo salonuose yra labai nepatogu ir brangu. Todėl buvo sukurta daugiafunkcinė masažinė juosta. Šis išradimas yra priskiriamas medicinos sričiai. Iš šios masažinės juostos gali būti gaminamos pagalvės, paklodės ar ištisi patalynės komplektai, drabužių detalės, galvos apdangalai, diržai skirti profilaktiškai gydyti strėnų ar stuburo negalavimus. Iš šios masažinės juostos pagaminta daugiafunkcinė gintaro pagalvėlė skirta profilaktiniam gydymui. Šioje gintaro pagalvėlėje esantys natūralaus gintaro rutuliukai liesdamiesi su žmogaus galva, betarpiškai masažuoja-veikia BAT esančius galvoje, tuo pakeisdami masažą, atliekamą rankų pirštais ir įtakojantys ramų, gilų miegą bei poilsį.

Šiuolaikiniai mokslininkai, biolaukų tyrinėtojai, teigia, jog gintaras pasižymi biostimuliacinėmis savybėmis, teigiamai veikia žmogaus organizmą, savo elektromagnetiniu lauku atkuria „pažeistas" auras ir palengvina įvairių ligų eigą. Be to pašildžius gintaro gabalėlį ima garuoti gintaro rūgštis, būtina žmogaus imunitetui. Kadangi žmogus geriausiai atsipalaiduoja ir pailsi miegodamas, todėl taškinis masažas miego metu tampa labai efektyvus. Žmogaus galvoje, ypač ausyje, yra labai daug svarbių biologiškai aktyvių taškų. Siekiant pagerinti žmonių miegą, poilsį ir sveikatą buvo pagaminta ši daugiafunkcinė GINTARO PAGALVĖ. Daugiafunkcinės gintaro pagalvėlės sukūrimo tikslas yra sukurti universalią taškinio masažo priemonę su daugybiniais efektais, kurią lengvai transformavus galima masažuoti kituose meridianuose esančius BAT. Taškinis masažas yra refleksoterapijos rūšis. Veikiant BAT, impulsai kyla į centrinę nervų sistemą ir gaunama ne tik atsakomoji nervų sistemos reakcija, bet refleksiškai susijusiuose vidaus organuose, vegetacinėje nervų sistemoje. Atsiranda odos visceralinis refleksas. Klinikinė praktika ir eksperimentai rodo, kad darant taškinį masažą organizme susidaro ryškūs pakitimai: pagerėja kraujo apytaka, reguliuojama vidaus sekrecijų liaukų veikla, gerėja medžiagų apytaka, sumažėja skausmai, nervinė įtampa, raumenų tonusas, taip pat raminama arba stimuliuojama vegetacinė nervų sistema.

Išradimo išskirtinumas

Pasaulyje žinomos įvairios kūno masažavimo priemonės, masažavimo elementu panaudojant medžio, įvairių kristalų gabalėlius, taip pat magneto gabalėlius, kurie masažo metu veikia BAT, tuo pakeisdami masažą, atliekamą rankų pirštais. Jau yra žinoma aplikatoriai iš polimerinės plokštės, magnetiniai čiužiniai, patalynės, pagalvės, įvairūs diskai ir diržai. Šie gaminiai yra kiekvienas savaip unikalus. Tačiau šiuose gaminiuose natūralus Baltijos gintaras yra nenaudojamas. Šiandien jau mokslininkų yra patvirtinta, kad natūralus Baltijos gintaras pasižymi unikaliomis medicininėmis ir elektrostatinėmis savybėmis. Nuo seno gintaras naudojamas amuletų gaminimui, kurie buvo nešiojami arti kaklo ar širdies-krūtinės plote, taip pat smilkalams prie ligonių ar vaistų gaminime. Dabar mokslininkų jau įrodyta, kad gintaru galima gydyti kvėpavimo takų sutrikimus, astmos priepuolius, galvos skausmus, širdies bei kepenų sutrikimus. Gintaras yra unikalus mineralas. Tik Baltijos gintare gintaro rūgštis C4H6O4 sudaro nuo 3% iki 8% gintaro masės ir yra naudojama šiuolaikinėje medicinoje.Be to gintaras pasižymi unikaliomis elektrostatinėmis savybėmis. Nuo seno žinoma, kad patrynus gintaro gabaliuką į vilną, liną ar odą jis gauna elektrostatinį krūvį ir traukia prie savęs popieriaus skiauteles, plaukus, šiaudelius ir t.t. Ką tai reiškia? Dabar ir gilioje senovėje žmonės po ligonių ir vaikų lovomis padėdavo indus ar dėžutes su gintaro gabalėliais, kad šie ramiau miegotų patys nesuvokdami, kodėl taip daro. Mokslininkai atlikę bandymus sužinojo, kad gintaras blokuoja magnetinius laukus, taip pat veikia kaip "Žaibolaidis" nuimdamas elektrostatinį krūvį, o visa tai teigiamai veikia mūsų organizmą.

Pagrindinis šios masažinės juostas išskirtinumas yra konstrukcijoje. Gintaro juostoje , kuri yra pagaminta iš natūralaus lino, yra įsiūti apvalūs atitinkamos frakcijos gintaro rutuliukai. Gintaro rutuliukai yra ne pritvirtinti, o laisvai juda tam tikrose celėse. Celių dydis yra proporcingas gintaro rutuliuko dydžiui. Būtent ši celės ir gintaro rutuliuko proporcija yra unikali. Ši proporcija yra paskaičiuota taip, kad bet kuriuo momentu yra masažuojamas kažkuris tai BAT. Tačiau ne nuolatos, o momentiškai. Tokiu būdu žmogus yra masažuojamas visą laiką kol yra naudojama masažo juosta ar gaminiai pagaminti panaudojus šią unikalią masažo juostą. Naudodamas gaminius pagamintus iš šios masažo juostos žmogus gauna profilaktinio gydymo procedūras savyje apjungiančias akupunktūrą, taškinį masažą ir unikalias gintaro gydomąsias savybes.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.