Gintaro kambarys

Pilingo kaukė veidui ir kūnui

Gydymo-gintaru-patentasKosmetinės gintaro pilingo kaukės išskirtinumas yra tame, kad jos sudėtyje esantis smulkintas gintaras veikia ne tik kaip šveitiklis ir adsorbentas, bet ir reguliuoja tiek ląstelės vidaus energetinius procesus gintaro rūgšties dėka, tiek procesus audinių lygmenyje dėka laisvųjų elektronų energijos poveikio.

Būtent dėl to kosmetinė gintaro pilingo kaukė veikia ne tik kaip valomoji, bet ir kaip tonizuojanti, atjauninanti, raminanti ir raukšles lyginanti kaukė. Kompleksinis gintaro pilingo kaukės poveikis leidžia per trumpiausią laiką išspręsti riebios odos ir jos komplikacijų problemas, ir jos poveikis neapsiriboja vien įspūdingu tiesioginiu rezultatu iš karto po kaukės uždėjimo, o leidžia pasiekti teigiamų rezultatų reguliariai naudojant.

Indikacijos:

  • veido ir kaklo odos senėjimo stabdymas;
  • veido ir kaklo odos patempimas;
  • Bėrimo, veido randų padarinių šalinimas;
  • Odos elastingumo ir turgoro normalizavimas.
  • Ūmūs uždegiminiai odos procesai.
  • išvalyti odą nuo nešvarumų, toksinų, mikrobų ir virusų;
  • užtikrinti medžiagų apykaitos ir energetinių procesų įvairovę ne tik per visą odos storį, bet ir atitinkamuose audiniuose;
  • atlikti svarbią kosmetinę procedūrą tik per 30 minučių, o reguliariai naudojant atsikratyti raukšlių, pigmentinių dėmių, kraujagyslinių apgamų;
  • atsikratyti bėrimo žymių ar randų pasekmių arba bent jau padaryti juos mažiau pastebimais;
  • normalizuoti riebalinių ir prakaito liaukų funkciją.

Kontraindikacijos:

Gintaro pilingo kaukė šiuo metu yra bene vienintelė natūrali pilingo kaukė, kuri gali:

Naudojimo būdas:

Siekiant gyliai išvalyti odą, smulkintą gintarą galima naudoti kaip kosmetinę pilingo kaukę. Vieną arbatinį šaukštelį smulkinto gintaro kruopščiai pamaišykite 2-3 minutes dviejuose šaukštuose šilto vandens kol susidarys vientisa masė. Ištepkite veido ir kaklo odą kosmetiniu teptuku. Išdžiūvus kaukei (per 15-20 minučių) pirštų galiukais arba vata švelniais judesiais pašalinkite smulkintą gintarą nuo odos paviršiaus. Gintaro likučius nuplaukite vandeniu. Nudžiovinkite odą servetėle ir užtepkite drėkinamuoju kremu.

Naudojimo periodiškumas: jei oda riebi – 2-3 kartus į savaitę, jei oda normali – 2 kartus į savaitę; jei oda sausa - 1 kartą į savaitę. Reguliariai naudojant padidinamas veiksmingumas bei pasiekiamas optimalus rezultatas. Rekomenduojamas kursas – 15-20 procedūrų. Pagrindinis šios kaukės privalumas bei efektyvumo šaltinis – tai natūralus jos pagrindas, būtent gintaras, galutinis augalinės kilmės produktas, kuris neturi alergiją sukeliančių savybių dėka savo ilgaamžiškumo, kuris semiasi energijos iš žemės ir kosmoso, o naudojant specialią smulkinto gintaro gamybos technologiją buvo išvystytos jo absorbcinės ir energetinės savybės.

Būtent dėl to kosmetinė gintaro pilingo kaukė veikia ne tik kaip valomoji, bet ir kaip tonizuojanti, atjauninanti, raminanti ir raukšles lyginanti kaukė. Kompleksinis gintaro pilingo kaukės poveikis neapsiriboja vien nepriekaištingais rezultatais, kurie pastebimo iš karto pasinaudojus kaukę, o leidžia pasiekti teigiamų rezultatų reguliariai naudojant.

Atsiliepimai

Pateikiame kelis pacientų, kurie Kaliningrade vykusios VII tarptautinės parodos "Mada ir kosmetika" metu, pirmieji išbadė šios kaukės poveikį.

Julija, 27m. Atsitiktinai atsiradau šioje parodoje ir pamačiau stendą su kaukėmis veidui. Nusprendžiau išbandyti. Pasinaudojus kauke pajutau veido lengvumo pojūtį. Veidas tapo lygus ir švelnus. Negaliu žodžiais nusakyti savo pojūčių. Laibai ačiū, kad Jūs sukūrėte šia kaukę.

Irina, 42m. Ant savęs išbandžiau gintaro kaukės poveikį – tiesiog nuostabu! Esu labai dėkinga jos kūrėjams ir gamintojams. Tikiuosi, tai bus naujiena kosmetologijos plėtroje. Linkiu sėkmės ir naujų gaminių!

Liudmila, 48m. Šiandiena išbandžiau pilingą ir gintaro pudros kaukę. Efektas pralenkė mano lūkesčius! Net po vienos procedūros oda tapo šviesi, dingo smulkios raukšlelės. Pajutau lengvumo pojūtį, oda tapo lygi ir stebėtinai minkšta. Būtina išnaudosiu visą procedūrų kursą, ir parekomenduosiu šią kaukę savo draugams. Labai ačiū šios kosmetinės priemonės kūrėjams!

Jekaterina, 16m. Šiuo momentu mano veido poros labai užsikimšusios. Pabadžiau šią gintaro kaukę. Lankau kirpėjų kursus, ir tiek mano profesija, tiek mano amžius susiję su tuo, kad mano odą reikia gydyti. Ko tik aš nebandžiau. Pirmoji procedūra įtikino mane, kad gintaro kaukė – tai ko man reikia.

Liubovė, 55m. Labai ačiū! Tai tiesiog stebuklas. Nuostabus pojūtis pasinaudojus kauke, suminkština visas raukšles. Dėkui!

Ana, 57m. Likau tiesiog sužavėta šios kaukės poveikiu. Gyvenu Vokietijoje, ir ten lankausi grožio salonuose, bet tokių rezultatų nepatyriau nei viename salone. Atjaunėjau, ir iškart pasijutau kaip ant sparnų. Labai ačiū!

Tatjana, 32. Man gintaro kaukė paliko gerą įspūdį. Atrodo, lyg iš karto atjaunėjau dešimčia metų. Poveikis tiesiog stulbinantis.

Galina, 59m. Kosmetinė gintaro kaukė, tai tiesiog stebuklas! Oda, po pirmo jos panaudojimo, tiesiog puiki, o ir nuotaika taip pat. Dėkoju kaukės, kuri tiesiog daro stebuklus su moters veidu, gamintojams.

Svetlana, 56m. Labai mėgstu gintarą, todėl panaudojau šią kaukę. Esu labai dėkinga šios kaukės kūrėjams. Poveikis stulbinantis. Mano oda problemiška, sausa. Procedūros metu pajutau labai malonų pojūtį: raukšlių lyginimo pojūtį, be to, oda iš karto tapo šviesesne. Labai ačiū!

 

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.