Gintaro kambarys

Gintaro talasoterapija

Gydymo-gintaru-patentasPastaruoju metu kosmetikos priemonės su jūros komponentais plačiai naudojamos kovai su ankstyvu organizmo, ir ypač odos, senėjimu. Tam tikros kūno vietos apvyniojimas sukuria stimuliuojantį, raminantį ir tonizuojantį poveikį kovoje su celiulitu. Celiulitas – tai problema, su kuria susiduria apie 80 proc. įvairaus amžiaus moterų visame pasaulyje, nes pagrindinės celiulito formavimosi priežastys yra neteisinga mityba, hipodinamija (nuo nejudrumo sumažėjusi raumenų jėga), stresai. Dėl šių priežasčių, norint išvengti šios problemos, būtina sveikai gyventi, šalinant jau pasirodžiusius celiulito požymius – suglebimą, „apelsino žievę“ ir pan. Talasoterapija laikomas vienu efektyviausių būdu odos suglebimo mažinimui ir odos tonuso pagerinimui.

Gintaras, suomiškai „merikivi“, reiškia jūros akmenį. Gintaro susiformavimo iš senovinių medžių sakų procesas buvo neatsiejamas nuo jūros, todėl smulkinto gintaro naudojimas tam tikrų vietų apvyniojimo tikslams gali būti laikomas kaip talasoterapijos variantas.

Panaudojimas:

  • Celiulitas
  • Organizmo stiprinimas.

Naudojimo būdas:

Smulkintas gintaras atskiedžiamas virintame vandenyje (40 – 50°С) pagal tūrį 1:2 atitinkamai, intensyviai maišant 2-3 minutes kol susiformuos vientisa masė („košelė“). Procedūras galima vykdyti lokaliai, bei visam kūnui. Vandens gintaro mišinys vienodai paskirstomas ant odos (storis apie 1 mm), o vėliau tos vietos apdengiamos celofanine plėvele ir antklode 1,5 – 2 valandų laikotarpiui. Procedūros gale susiformavusi gintaro žievelė pašalinama drėgnomis servetėlėmis. Pašalinus gintaro likučius, vykdomas tipinis gintaro masažas tų kūno vietų, kur buvo atliekama gintaro talasoterapija.

Maksimaliam gydomajam ir kosmetiniam efektui pasiekti rekomenduojamas 15-20 procedūrų kursas 2 – 3 kartus per savaitę. Vėliau, siekiant išlaikyti gautą rezultatą, rekomenduojama kas 2 -3 savaites kartoti procedūrą.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.