Gintaro kambarys

Gintaro aromaterapija

Amber-aromatherapyKaitinant gintarą aukštesnėje nei nustatyta temperatūroje ar jį trinant, pirmiausia išsiskiria jo lakiosios medžiagos: aromatiniai angliavandeniliai. Atliekant šiuos veiksmus išsiskiria specifinis sakų kvapas, kuris teigiamai veikia kvėpavimo sistemos negalavimus, įskaitant slogą, laringitą, tracheitą, bronchitą, pneumoniją ir net astmą ir tuberkuliozę.

Gydomosios gintaro savybės šiuo atveju siejamos su neigiamų jonų įkvėpimu, kurie stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus viršutiniuose kvėpavimo takuose, trachėjoje, bronchuose ir plaučių alveolėse, dėl ko sumažėja spazmai, pagerėja kraujo apytaka, dingsta pabrinkimas ir uždegimas kartu su tiesioginiu poveikiu kvėpavimo takų ir plaučių mikrobams.

Lakiųjų gintaro junginių naudojimas gydomiesiems tikslams gali būti vertinamas kaip aromaterapijos variantas.

Gintarui degant išsiskiria papildomi junginiai, tame tarpe ir gintaro rūgšties ir spirito garai, kurie gali paspartinti biosintezę, įskaitant vaisiaus išsivystymą.

Aromatinių gintaro angliavandenilių gavimas nesunkiai įmanomas ir buitinėmis sąlygomis.

Suberkite smulkintą gintarą į polietileninį maišelį. Maišelį su smulkintu gintaru įdėkite į mikrobangų krosnelę ir palaikykite tris minutes aukštoje temperatūroje. Galima pakaitinti maišelį su smulkintu gintaru ir karštame vandenyje. Kaistant gintarui, iširsta tarpmolekuliniai ryšiai bei taip išlaisvinami aromatiniai angliavandeniliai, kurie suteikia specifinį sakų kvapą. Pakvėpuokite palinkę ties šiuo maišeliu 3-5 minutes. Gintaro aromaterapija kontraindikacijų neturi. Gintaro aromaterapija ypač efektyvi sergant įvairiomis kvėpavimo sistemos ligomis – nuo paprastos slogos iki bronchinės astmos ir tuberkuliozės. Šį maišelį su smulkintu gintaru galima naudoti daug kartų ne tik aromaterapijai, bet ir masažui, aplikacijoms, taip pat kaip geriamąjį vaistą, kosmetinėms procedūroms ir t.t.

Atminkite, kad ir prie bet kokio smulkinto gintaro panaudojimo būdo, geriausia jį prieš tai pašildyti.

Amber-aromatherapy

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.