Gintaro kambarys

Natūralaus gintaro pilingas - brosažas

Gydymo-gintaru-patentasPilingas-brosažas – tai viršutinio suragėjusios odos epidermio valymas ar šveitimas. Žodis „Pilingas“ kilęs iš angliško „to peel“, kas reiškia, „šveisti“, lupti odelę“, „valyti“.

Pilingo-brosažo atlikimui dažniausia naudojama emulsija arba šveitiklis. Šveitiklių sudėtyje yra kietųjų dalelių, kurios trynimo metu mechaniškai nušveičia negyvas raginio audinio ląsteles. Šiems tikslams naudojamas smulkus smėlis, molio dalelės, pemza, titnagdumbliai, kempinės, smulkiai sumaltos graikinio riešuto, migdolo kevalo ar alyvuogių kauliukų dalelės.

Natūralaus gintaro šveitiklio privalumas yra tame, kad be grynai mechaniško poveikio suragėjusiam epidermio sluoksniui, tuo pačiu jaučiamas ir energetinis laisvųjų elektronų poveikis visai odai ir po ja esantiems audiniams, kuris atsiranda trinant gintaro šveitikliu odą per biologiškai aktyvius taškus.

Tokiu būdu natūralaus gintaro pilingo-brosažo metu jaučiams visos odos atgaivos pojūtis.

Naudojimas:

  • smulkių epiderminių mikro įtrūkių pašalinimas kartu su suragėjusiu odos sluoksniu;
  • šiukščios odos lyginimas;
  • riebalinių ir prakaito liaukų išskyrų bei makiažo likučių šalinimas;
  • susikaupusių laisvųjų radikalų pašalinimas iš odos;
  • atstatomųjų procesų stimuliacija, suragėjusio sluoksnio trūkinėjimo sumažinimas;
  • sąlygų sudarymas ir odos paruošimas kitoms gintaro procedūroms (kosmetinis masažas natūraliu gintaru, gintaro kaukė, gintaro kompresai), o taip pat natūralaus gintaro kaukių ir kremų naudojimui.
  • ūmūs uždegiminiai procesai (spuogai, inkštirai, lūpų pūslelinė);
  • kapiliarų išsiplėtimas ir daugybinė telangiektazija (tai kapiliaro ar smulkių venų išsiplėtimas).

Kontraindikacijos:

Reikia paminėti, kad kaip ir šiai procedūrai, taip ir kitoms kosmetinėms gintaro procedūroms, kontraindikacijų sąvoka reiškia ne paties smulkinto gintaro naudojimo kontraindikacijos, o kontraindikacijos konkrečiam smulkinto gintaro naudojimo būdui. Kalbant apie patį gintarą, kontraindikacijų jo kosmetiniam naudojimui nėra.

Naudojimo būdas:

Riebios odos pilingas vykdomas 1-3 kartus per savaitę; normalios odos – 1 kartą per dvi savaites; sausos – 1 kartą per mėnesį.

Po demakijažo ir vandeningojo ir riebiojo sluoksnio pašalinimo kosmetiniu pieneliu ir losjonu (toniku) vykdoma vaporizacija (vaporizãcija [vapor],garinimas) ar uždedamas šiluminis kompresas. Riebios odos garinimas vykdomas 20 minučių, normalios – ne daugiau kaip 15 minučių, sausos – 5 – 7 minutes. Garinimą namų sąlygomis galima atlikti pasilenkus ties dubeniu su verdančiu vandeniu ir apsidengus galvą rankšluosčiu.

Gintaro pilingas gali būti atliekamas rankomis ar naudojant tam tikras priemones. Baigus odos garinimą, ją reikia suvilgyti servetėle ir uždėti natūralaus gintaro šveitiklio. Jei procedūra atliekama rankomis, reikia paimti vatos-markės skepetėlę ir apvaliais judesiais masažuoti veidą. Pilingas naudojant tam tikras priemones gali būti atliekamas šepečiais ir vakuuminiu būdu.

Priklausomai nuo odos tipo procedūros laikas gali kisti nuo 5 -7minučių esant sausai odai ir iki 12 minučių esant riebiai odai. Šveitiklio likučiai pašalinami vandenyje ar tonike suvilgyta medvilnine kempinėle.

Odos paviršius tampa lygus ir glotnus, o tai leidžia naudoti kosmetines kaukes ir kremus.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.