Gintaro kambarys

medicalamber-lt

Mes esame kompanijų "Anikton" (Maskva, Rusija) ir "Kamienj Solnca" (Kaliningradas, Rusija) išskirtiniai atstovai JAV, Kanadoje, Australijoje ir ES.  Šių kompanijų vadovai Prof. J.I. Kopylova ir medicinos daktaras Prof. N.N. Moshkovas vadovauja mokslininkų grupėms, kurios nuolat tyrinėja Baltijos gintarą ir nuolat ieško bei kuria kosmetikos gaminius, kosmetikos ingredientus, kurie yra naudojami žmonių gydymui ir sveikatos priežiūrai. Tai masažo aliejai, pudros, kremai odai, masažuokliai, maisto papildai, terapijos gaminiai. Visi gaminiai yra pagaminti naudojant tik tikrą Baltijos gintarą. Taip pat šių įmonių pagaminti produktai yra registruoti valstybinėse įstaigose, turi reikiamus sertifikatus. Šių gaminių pagaminimo būdas-technologija yra patentuota. Deja šiuo metu pasaulyje yra labai daug nesažiningų žmonių, kurie bando pagaminti kopijas ir pardavinėja kaip tikrus produktus.   

Įmonė 'Anikton' (Maskva, Rusija), gamina:

Gintaritas – tai maisto papildas, gaminamas iš natūralaus gintaro, savo unikalumu labai išsiskiriantis iš dabar pasaulinėje rinkoje esančių analogų. Šis preparatas skiriasi nuo kitų gintaro rūgšties pagrindu pagamintų preparatų tuo, kad Gintaritas yra vienintelis preparatas, kurio gamyboje panaudota natūrali gintaro rūgštis , išgauta iš gamtinio akmens, o tai visų pirma užtikrina, kad nėra jokio šalutinio poveikio ir veikimo spektras tampa žymiau platesniu, kadangi įprastai kituose preparatuose yra naudojama chemiškai sintezės būdu iš butadieninio kaučiuko išgauta gintaro rūgštis.

Gintaro aliejus – antrasis gamtinis preparatas, pagamintas iš natūralaus gintaro. Gintaro aliejus yra eterinis, ir dėl to labai veiksmingas. Tai vienas greičiausiai veikiančių antiseptikų, efektyvi priemonė nuo virusų, pagreitina žaizdų gijimą bei gali būti naudojama esant įvairiems odos susirgimams, kaip pavyzdžiui, šunvočių gydymas, spuogai, piodermija, impetigas, dermatomikozės, dermatofibroma, odos pūslelinė, juostinė pūslelinė, žvynelinė, lūpų kampų uždegimas ir t.t. Taip pat efektyviai veikia esant įvairiems chirurginiams susirgimams, kaip pavyzdžiui, odos landuonis, parochinija (apynaginio volelio pūlingas uždegimas), trofinė opa, pragulos, nudegimai, pūlingos žaizdos.

Įmonė 'Kamienj Solnca' (Kaliningradas, Rusija) gamina:

Smulkintas gintaras - tai 100% natūralus, užpatentuotu smulkinimo būdu (be jokių cheminių šveitimo pastų ar abrazyvinių techninių medžiagų) susmukintas Baltijos gintaras, į kurio sudėtį įeina mikroelementų kompleksas, aromatiniai angliavandeniliai, gintaro rūgštis ir jos druska. Tai gydomoji kosmetinė priemonė, kuri nesukelia alerginės reakcijos, be konservantų, dažų (neigiamai veikiančių odą ir visą organizmą), kas skiria smulkintą gintarą nuo analogiškų natūralios kosmetikos priemonių. Tai didelio efektyvumo tonizuojanti priemonė higieninei odos ir kūno priežiūrai. Veikia ląstelių atsinaujinimo procesus bei padeda išlaikyti gražią odą.

Mūsų įmonė:

Mes sukūrėme ir užpatentavome 'Terapinę gintaro pagalvę', 'Terapinį nugaros įtvarą su gintaru', 'Gydomąją gintaro juvelyriką': gintaro žiedeliai, apyrankės, kolje. Mūsų gaminamos Gintaro juvelyrikos gaminiai yra naudojami gydant žmones pagal Su Jock gydymo metodiką. Šių gaminių gamyboje naudojamas tik originalus Baltijos gintaras. Gintaras nėra kaitintas, klovuotas, virtas, kepintas, lydytas, poliruotas ar kitaip apdorotas. Mes naudojame tik tikrą gintarą, kuris yra  išsaugojęs gydomąsias savybes, kurias sukaupė per milijonus metų.