Gintaro kambarys

Gintaro kompresas

Gydymo-gintaru-patentasGintaro kompreso efektas yra atvirkštinis gintaro tvarsčio poveikiui. Vandens garai susikaupia tarp odos ir kompreso dėl ko sumažėja garinimas ir šilumos perdavimas, oda įkaista, smarkiai išsiplečia kraujagyslės, sustiprėja metabolitiniai procesai, sustiprėja smulkinto gintaro energetinės ir sorbcinės savybės. Atitinkamai veikiamas ne tik odos paviršius, bet ir giluminės jos struktūros (hipodermis, sausgyslės, raumenys, raiščiai, kaulai).

Naudojimas:

  • Chroniniai odos ir susijusių uždegiminiai procesai (miozitai, raiščių pažeidimai, artritai ir artrozės, traumų, sumušimų padariniai ir t.t.);
  • Infiltratai ir randai po nudegimų ir traumų, įskaitant hipertrofinius ir keloidinius;
  • Pilvo, pieno liaukų, klubų odos patempimai;
  • Pastebimas celiulitas.
  • Ūmūs uždegiminiai odos ir hipoderminio susirgimai.

Kontraindikacijos:

  • Ūmūs uždegiminiai odos ir hipoderminio susirgimai.


Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.