Gintaro kambarys

Kosmetinis gintaro masažas

Pagal klasikinę interpretaciją kosmetinis masažas – tai masažas naudojant kremą. Kosmetinis gintaro masažas skiriasi tuo, kad jo metu vietoje kremo naudojamas gintaras, kuris veikia veido ir kaklo odą glostant ir įtrinant.

Naudojimas:

  • Suglebusi veido ir kaklo, pieno liaukų, blauzdų ir t.t. oda;
  • Nusilpęs raumenų tonusas;
  • Minkštųjų kūno audinių išglebimas ir pabrinkimas;
  • Smulkių raukšlių, kraujagyslinių audinių ir pigmentinių dėmių atsikratymas;
  • Veido ir kaklo, pieno liaukų, blauzdų, pilvo odos patempimas be chirurginio įsiterpimo.
  • Ūmūs uždegiminiai odos procesai.

Kontraindikacijos:

  • Ūmūs uždegiminiai odos procesai.

Naudojimo būdas:

Gydymo-gintaru-patentasAnt prieš tai kosmetiniu pieneliu ir toniku nuvalytos odos pirštų galiukais uždėkite ploną smulkinto gintaro sluoksnį. Atliekami švelnūs odos masažo judesiai, be didelio odos linijų spaudimo 5 - 10 minučių eigoje. Turgoro, elastingumo atstatymas (žr. pastabą) pastebimas iš karto baigus procedūrą. Kosmetinio masažo kurso poveikis išlieka pastebimas 2 – 3 paras. Todėl ši procedūra yra kartojama kas 2 – 3 dienas.

Odos masažas smulkintu gintaru padeda į odą įsiskverbti įvairioms makromolekulinėms medžiagoms ir stimuliuoja jų veikimą. Dėl to kremas, kuris gintaro pudros pavidalu patenka ant odos, tiesiog momentaliai, 20 - 30 minučių eigoje, įsigeria į odą, nepalikdamas žymių ant odos paviršiaus.

Pacientai, kurių oda sausa, greitesniam jos įprastinių savybių atstatymui, ir dėl sausinamojo smulkinto gintaro poveikio, iš karto po kosmetinio gintaro masažo, turi ištepti odą maitinančiu kremu (rekomenduojama gintaro aliejumi). Jei oda problemiška ir riebi, ją reikia papildomai tepti kremu, kaip nurodyta instrukcijoje.

Normalios odos savybių (spalva, turgoras, elastingumas) atstatymas, pigmentinių dėmių, kraujagyslinių apgamų, smulkių raukšlių išnykimas, odos patempimas ir t.t. atsiranda 1 – 3 mėnesių eigoje priklausomai nuo su amžiumi susijusių odos pakitimų išraiškos.

Susirgimų profilaktikai, palaikant didelį energetinį organizmo potencialą, energijos stokos šalinimui, genetinio aparato sutrikimų prevencijai, imuniteto gerinimui pakanka atlikti paviršutinį kūno masažą smulkintu gintaru 1–2 kartus per mėnesį. Asmenims, kuriems tenka atlaikyti didelį emocinį ir fizinę krūvį, o taip pat dirbantiems su elektronine aparatūra, įskaitant kompiuterius, šią procedūrą tikslinga kartoti 1 kartą į savaitę 5 minučių eigoje.

Gydomosios procedūros: Viso kūno masažas pašildytu smulkintu gintaru vykdomas kasdien vieną kartą per dieną, 10 dienų eigoje; jei reikia, procedūros gali būti pratęsiamos (dar 10 procedūrų). Praėjus mėnesiui tikslinga atlikti kontrolinį tyrimą, leidžianti įvertinti patologinio proceso dinamiką.

Skausmai, edemos, ūmus uždegimas dėl įvairių lygų praeina po 1-3 procedūrų, ir kai kam atrodo, kad jie jau sveiki, nes niekas nebevargina, ir jie baigia gydymą. Tokie įsitikinimai tiek medikamentinės, tiek gintaro terapijos metu skatina chroninės susirgimo formos vystymąsi su galimomis komplikacijomis ir tikėjimo praradimu vienu ar kitu vaistu, gydymu metodu ar gydytoju, kuris taikė šį gydymo tipą.

Pastaba: „Turgoras“ – vidinis hidrostatinis slėgis gyvoje ląstelėje, kuris sukelia ląstelės sienelių įtempimą. Turgoro mažėjimas yra siejamas su ląstelės yrimu, sunykimu ir senėjimu.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.