Gintaro kambarys

Gydymo-gintaru-patentasGintaro tvarsčiai

Gintaro tvarsčiai naudojami tokiu pačiu principu ir naudojant tuos pačius komponentus (smulkintas gintaras ir vanduo), kaip ir pilingo kaukė bei talasoterapija. Vanduo iš po raiščio lėčiau išgaruoja, atvėsindamas odą ir pašalindamas uždegimo, pabrinkimo simptomus bei mažina skausmą. Be to, gintaro energetinės sorbcinės (sòrbcija [lot. sorptio — siurbimas], chem. reiškinys — kieta medžiaga arba skystis sugeria iš terpės kurias nors medžiagas) savybės veikia odą kur kas ilgesnį laiką.

Naudojimas:

  • Ūmių uždegiminių procesų gydymas, kurį lydi pabrinkimas, hiperemija (hiperèmija [hiper... + gr. haima — kraujas], kraujo priplūdimas į kurią nors kūno dalį arba organą), nedidelis šlapiavimas bei šašo ir infiltracijų (infiltrãcija [lot. in — į + filtratio — košimas]: med. įsiskverbimas ir kaupimasis audiniuose nebūdingų jiems ląstelių elementų, skysčių arba chem. medžiagų, pvz., pūlinė) formavimasis;
  • Ankstyvasis pooperacinis laikotarpis po plastinių operacijų;
  • Mėlynės, kraujosruvos, kraujo įsiliejimas po sutrenkimo.

Kontraindikacijos:

  • Pūlingi uždegiminiai odos susirgimai;

Gintaro raiščiai daugelių atveju naudojami 2 – 3 parų eigoje gydant ūmius uždegiminius procesus, traumų, ir sumušimų padarinius ankstyvuoju pooperaciniu laikotarpiu.