Gintaro kambarys

Gydymo-gintaru-patentasGintaro žvakutės dedamos į tiesiąją žarną

Gintaro-medaus žvakutės efektyviai yra naudojamos gydant hemarojų, tiesiosios žarnos gleivinės uždegimus, tiesiosios žarnos uždegimus ir kitas ligas.

Pačiam namuose pasigaminti gintaro žvakutes yra labai paprasta. Sumaišykite smulkintą gintarą (francija nuo 1 iki 40 mikronų) su medumi kol gausis vientisa masė. Išliekite gautą masę į formelę, kurios dydis ir forma būtų panaši, kaip , kad yra vaistinėse parduodamų žvakučių skirtų gydyti hemarojų dydis ir forma. Pagamintas-išlietas žvakutes laikykite šaldytuve maždaug vieną parą.

Esant aukščiau paminėtiems susirgimams žvakutes naudokite vieną, du kartus per dieną. Naudojant šias žvakutes yra greitai malšinamas skausmas, patinimas ir uždegimas tiesiosios žarnos srityje.

Šias žvakutes taip pat galima naudoti sergant vaginalinėmis, makšties ir gimdos kaklelio ligomis.

  • Smulkinto gintaro (francija nuo 1 iki 40 mikronų) - 1 dalis;
  • Medus - 1 dalis;
  • Lydyto sviesto (taukų) - 0,5 dalis;

Naudokite reguliariai, bet nepamirškite pasikonsultuoti su jus gydančiu gydytoju.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.