Gintaro kambarys

Gydymo-gintaru-patentasAplikacijos su įkaitintu gintaru

Smulkinto gintaro aplikacijoms ant didelių kūno plotų (kaklui, strėnoms, keliams ir klubų sąnariams ir kt.) labai patogu naudoti didelius smulkinto gintaro paketus. Energetinio poveikio atžvilgiu šis būdas yra priimtiniausias ir maloniausias. Gintaro pakaitinimui patogu naudoti mikrobangų krosnelę. Įdėkite paketą su smulkintu gintaru į mikrobangų krosnelę. Nustatykite maksimalią kaitinimo temperatūrą ir laiką 2,5-3 minutes. Kad paketas neišsilydytų, nedėkite jo į mikrobangų krosnelę puode ar lėkštėje. Įkaitus paketui su smulkintu gintaru, tolygiai uždėkite jį ant gydomos kūno vietos ir palaikykite iki kol gintaras visiškai atvės. Daugeliu atvejų tai trunka 20-30 minučių. Procedūrą, reikalui esant, galima kartoti kasdien. Daugumai šis metodas tampa mėgstamiausia šildykle.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.