Gintaro kambarys

Mes nuolat gauname informacijos apie puikius Gintaro pagalvės, Gintaro aliejaus panaudojimo rezultatus iš įvairiausių Lietuvos ir užsienio vietų. Susidomėjusieji šiais produktais dažnai pageidauja jų nusipirkti artimiausioje vaistinėje ar SPA salone.
Mums neapsimoka kiekviename nedideliame mieste ar miestelyje turėti savo parduotuvės. Todėl kviečiame bendradarbiauti farmacijos įmones, vaistines, gydymo klinikas, medicinos darbuotojus, privačius verslininkus norinčius prekiauti mūsų įmonės importuojamomis prekėmis ir gaminama produkcija, taip pat steigiant GINTARO TERAPIJOS KABINETUS . Mūsų importuojamos prekės gali būti platinamos daugelyje vietų: vaistinės, ligoninės, medicinos centrai, poliklinikos, prekybos centrai, sveikatingumo centrai ir kitur.
Siūlomos prekės nėra masinio vartojimo prekės, todėl kaip jos pasieks žmones, kuriems yra naudingos ir būtinos, priklauso ir nuo Jūsų, kolegos. Mes rūpinamės preparatų reklama, ją organizuojame ir didesne dalimi padengiame reklamos išlaidas, kurios sudaro neįprastai didelę kainos dalį, tačiau esame pasirengę sėkme pasidalinti ir su Jumis.
Mūsų bendromis pastangomis pasiekti rezultatai rodo, kad bendradarbiavimas gali būti abipusiai naudingas. Maloniai kviečiame bendradarbiauti vaistines, medicinos technikos ir kitas specialiomis priemonėmis prekiaujančias farmacijos įmones. Mes siūlome labai palankias prekių tiekimo sąlygas, su kuriomis galite susipažinti perskaitę prekių tiekimo sutartį arba kreipdamiesi el. paštu ar telefonu tiesiog į bendrovę.