Gintaro kambarys

Nugaros įtvaras su gintaru

pagalves-patentasPastaraisiais metais padaugėjo žmonių, kurie kenčia dėl nuolatinių nugaros skausmų. Juos sukelia diskų, esančių tarp stuburo kaulų, senėjimas, jų plyšimas (disko išvaržos), šaknelių pažeidimas, nugaros raumenų pertempimas, sėdimas darbas ir nejudrus gyvenimo būdas.

Pastaruoju metu juosmens skausmo gydymo metodika tavo įvairesnė: šalia įprastinių gydymo metodų atsiranda vis daugiau netradicinių – naudojamų liaudies medicinoje. Tradicinio gydymo šalininkai gan skeptiškai atsiliepia apie netradicinius gydymo metodus, tačiau jei žmogus jaučiasi geriau, kodėl gi jais nepasinaudojus?

Taškinis masažas - tai senas gydymo metodas, kurį naudoja rytų medikai jau nuo II m.e. amžiaus. Tai metodas, kuris jungia akupunktūrą ir masažą. Taškinio masažo metu masažuojami aktyvūs taškai, - tai biologiškai aktyvūs taškai (BAT). Taikant šį metodą, atsistato meridiano energetinis srautas, organizme padaugėja endogeninių morfinų – skausmą, nerimą mažinančių medžiagų. Mūsų kūne yra 360 biologiškai aktyvių taškų, atsakingų už konkrečias vidaus organų sistemas. Jau nuo senų laikų yra žinoma, kad labai efektyvus biologiškai aktyvių taškų masažas yra gintaro gabaliukais.

Nugaros-itvarasNuolatos lankytis masažo salonuose, SPA yra labai nepatogu ir brangu. Todėl buvo sukurta daugiafunkcinė masažinė juosta. Šis išradimas yra priskiriamas medicinos sričiai. Panaudojant šią masažinę juostą pagamintas terapinis juosmens įtvaras (diržas) skirtas profilaktiniam gydymui. Šiame terapiniame juosmens įtvare esantys natūralaus gintaro rutuliukai liesdamiesi su žmogaus nugara, betarpiškai masažuoja-veikia BAT esančius nugaroje, tuo pakeisdami masažą, atliekamą rankų pirštais ir įtakojantys geresnę žmogaus savijautą.

Indikacijos. Naudojant šį terapinį diržą yra veikiami atitinkami BAT. Kiekvienas BAT tiesiogiai veikia vienokią ar kitokią ligą ar organą. Masažuojant nugaroje esančius BAT mes galime įtakoti šias ligas, negalavimus ar nemalonius pojūčius: problemas susijusias su hemorojumi, skausmus mėnesinių metu, menstruacinio ciklo sutrikimus, impotencijos problemas, skausmus strėnų srityje, virškinimo trakto sutrikimus, skrandžio skausmus, pykinimą, nugaros skausmus, problemas susijusias su tulžimi, kepenų skausmus, galvos svaigimą, skausmą, stuburo skausmus, nugaros raumenų „surakinimo“ problemas, storosios žarnos sutrikimus, miego sutrikimus.

Naudojimas. Diržas uždedamas ant juosmens. Jis patikimai laikosi ant kūno, nevaržo judesių, netrukdo laisvai judėti, tęsti pradėtą darbą ir kartu gydytis. Rekomenduojama skalbti rankomis ne aukštesnės kaip 40o C temperatūros vandenyje švelniomis skalbimo priemonėmis. Su gintarais esančią įtvaro dalį būtinai praplaukite pratekančiu šaltu vandeniu. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų. Įtvaro detalę su gintarais būtinai „energetiškai pakraukite“ t.y. palaikykite šią dalį atsuktą į saulę, kad patektų tiesioginiai saulės spinduliai apie 20 min.

Kontraindikacijos. Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos sutrikimus.

Gaminami dydžiai:
Nugaros-itvaras

 

 

 


Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.