Gintaro kambarys

Liftingas su natūraliu gintaru

Gydymo-gintaru-patentasŽodis „liftingas“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „patempimą“. Kovojant su raukšlėmis ir veido odos senėjimo procesais, odos lyginimas – tai sąlyga, ne mažiau svarbesnė nei jos maitinimas, drėkinimas ir apsauga. Pastaruoju metu operatyvus įsikišimas tapo bene vienintelis būdas, galintis atlikti veido odos patempimą. Šiuo metu, kartu su veido odos patempimo procedūromis chirurginiu būdu ir lazeriu, atsirado ir liftingo kremai. Gintaro pilingo kaukė savo unikalių savybių dėka: normalizuoja energetinius procesus ląstelių vidaus ir audinio lygmenyje, o dėka absorbavimo galimybės, ji tampa unikalia priemone veido ir kaklo odos patempimui. Taigi šalia atjauninamojo ir gydomojo visų odos sluoksnių poveikio, tai pat vykdomas ir odos patempimas.

Dauguma odos patempimo priemonių yra tik momentinio poveikio priemonės, kurios per kelias minutes gali grąžinti odos lygumą, stangrumą ir skaistumą. Tačiau šios priemonės rekomenduojamos tik tada, kad reikia greitai "reanimuoti" odą: prieš svarbų susitikimą, šventinį vakarą, išėjimą į sceną ir pan. Kitą dieną pasireiškia „pelenės“ efektas – oda tampa tokia, kokia buvo iki tol. Kosmetinės gintaro kaukės privalumas yra ne tik momentinis odos patempimo poveikis, kuris įvyksta iš karto procedūros metu, bet ir poveikio augimas laikui bėgant ir jo išsaugojimas ne mažiau kaip tris dienas. Reguliarus gintaro kaukės-liftingo naudojimas iki 2-3 kartų per savaitę leidžia pasiekti neabejotinų veido ir kaklo odos patempimo rezultatų bei išvengti brangių procedūrų lazeriu ar chirurginiu būdu.

Kosmetinė pilingo kaukė savo principu skiriasi nuo visų anksčiau minėtų kosmetinių priemonių, kaklo ir veido odos jauninimo, regeneravimo ir patempimo būdų. Kitaip nei visi šie metodai, kaukė ne tik šalina kaklo ir veido odos senėjimo padarinius (raukšles, pigmentaciją, odos pabrinkimą ir kt.), bet ir veikia patį odos senėjimo principą, normalizuoja energetinius procesus tiek ląstelės viduje, tiek audinio ar organo lygmenyje. Tuo pačiu pasiekiamas grįžtamasis ląstelių vystymosi efektas, kada senos ląstelės keičiamos jaunomis, sveikomis ląstelėmis.

Natūralios (gamtinės) kosmetikos, maitinančios odos ląsteles, naudojimas kartu su gintaro pilingo kauke padeda greičiau pasiekti teigiamų rezultatų. Natūralios kosmetikos komponentų įsisavinimas iš karto po gintaro kaukės panaudojimo, sąlygoja padidintą ląstelių poreikį maitinamosios medžiagoms energetinių procesų normalizacijos metu. Tai pastebima ir tepant odą kremais po gintaro kaukės naudojimo. Maitinamosios priemonės kelių sekundžių eigoje įsigeria į odą, nepalinkdamos žymių ant jos paviršiaus.

Panaudojimas:

  • sumažintį preišlaikinį veido ir kaklo odos senėjimą;
  • veido ir kaklo odos išlyginimui, patempimui (liftingas);
  • randų šalinimui, kurie atsirado dėl aknės, spuogų;
  • turgoro, odos elastingumui normalizuoti.

Kontraindikacijos:

  • ūmūs odos uždegimai.

Naudijimo būdas:

Siekiant giliai išvalyti odą smulkintas gintaras yra naudojamas kaip kosmetinė pilingo kaukė (francija 1-300 mikronų). Vieną arbatinį šaukštelį smulkinto gintaro sumaišyti su dviem staliniais šaukštais šilto vandens. Smulkintą gintarą vandenyje maišyti apie 2-3 minutes kol gausime vientisą masę (košę). Gautą vientisą masę užtepti ant veido su kosmetiniu teptuku. Ant odos tepamas sluoksnis turi būti nuo 1 iki 2 mm. Po kaukės išdžiūvimo (maždaug po 15-20 minučių) pirštų pagalvėlių arba medvilninio tampono pagalba, atsargiais sukamaisiais judesiais pašalinti smulkinto gintaro likučius nuo odos paviršiaus. Nenubyrėjusius gintaro likučius nuplauti vandeniu. Odą nusausinti servetėle ir paskui naudoti drėkinamuosius kremus ar natūralų gintaro aliejų (kaip antiseptinę ir drėkinamą priemonę).

Naudojimo trukmė:

  • Riebiai odai 2-3 kartus per savaitę.
  • Normaliai odai 2 kartus per savaitę.
  • Sausai odai vieną kartą per savaitę.

Reguliarus naudojimas suteikia akivaizdžius, patikimus ir ilgalaikius rezultatus. Rekomenduojama naudojimo trukmė yra 15-20 kartų.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

 Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.