Gintaro kambarys

Jaunystės ir ilgaamžiškumo eliksyras „Saulės eliksyras“

Atnaujinančio ir gyvenimo trukmę ilginančio gėrimo „Lamer vain“, apie kurį buvo kalbama anksčiau, pagaminto iš natūralaus gintaro, paslaptys ilgą laiką buvo slepiamos. Pastaruoju metu šis gėrimas, žinomas kaip smulkinto gintaro trauktinė, dar vadinamas „Saulės eliksyru“. Daugelis mano, kad pagrindinis šio eliksyro efektas yra tai, kad pagrindinis jo komponentas yra gintaro rūgštis. Buvusioje TSRS netgi tyrimai su gintaro rūgštimi buvo atliekami kaip „slapti“. Dėl to informacija apie „saulės eliksyrą“ ilgą laiką nebuvo platinama, o apie ją žinojo tik spec. tarnybos.

Šiuolaikinis eliksyro gamybos būdas susideda iš trijų etapų:

  1.     Smulkinto gintaro trauktinės gamyba.
  2.    „Sveikatos ir jaunystės“ informacijos įvedimas.
  3.    Įvestos informacijos išsaugojimas ir sustiprinimas.

Trauktinės gamybai būtinas tik grynas smulkintas gintaras. Anksčiau gintaro smulkinimas buvo atliekamas rankiniu būdu naudojant porcelianinę grūstuvę, kad nebūtų prarastos gintaro energetinės savybės. Gintaro, smulkinimas kavamalėje ar kitame buitiniame prietaise, „iškrauna“ jo energiją gintaro kontakto su metalinėmis prietaiso dalimis metu, dėl ko mažėja gintaro energetinės ir gydomosios savybės. Kosmetinio smulkinto gintaro šveitiklio gamybos technologija skatina atvirkštinį procesą - gintaro energetinių savybių stiprinimą. Tai vykdoma ypač preciziško smulkinimo mechanizme, kur gintaro smulkinimo procesas vyksta susidūrus priešpriešiniams smulkių gintaro gabalėlių srautams. Tai reiškia, kad energija, kuri išlaisvinama gintaro smulkinimo metu, yra perduodama vienos dalelės kitai. Galų gale Jums spręsti, kokį smulkintą gintarą naudoti. Mūsų tikslas tiesiog patarti, kas geriau.

Pirmasis etapas – smulkinto gintaro trauktinės paruošimas:

Įberkite du valgomuosius šaukštus smulkinto gintaro į skaidrų stiklinį indą su dangteliu. Indo talpa 0.5 litro. Užpilkite smulkinto gintaro masę 0,5 litro vandens arba skiesto medicininio spirito. Valgomuoju šaukštu išmaišykite indo turinį. Sandariai uždarykite indą.

Antrasis etapas - „Sveikatos ir jaunystės“ informacijos įvedimas:

Išsirinkite savo jaunystės nuotrauką. Nuotraukoje turite būti tik Jūs. Pageidautina, kad Jūsų amžius nuotraukoje būtų ne daugiau nei 25 metai. Tokią nuotrauką reikia pagrindine puse lipnia juosta priklijuoti prie indo, kuriame gaminate smulkinto gintaro trauktinę, sienelės. Mišinio lygis inde turi būti didesnis nei Jūsų nuotraukos kraštas. Indą iš šonų ir iš viršaus apvyniokite maistinės folijos atraiža ir ją taip pat priklijuokite lipnia juosta. Palikite indą mėnesiui tamsioje patalpoje, toliau nuo buitinės technikos. Pagal galimybes kasdien pakratykite indą. Po mėnesių jau pagamintą „eliksyrą“ būtina perkošti ir perpilti į tamsaus stiklo indą. Įgyvendinus du pirmuosius etapus, į gintaro trauktinės „atmintį“ bus įrašyta informacija apie Jūsų išvaizdą ir organizmo būklę, einanti iš tolimos jaunystės nuotraukos. Aliuminio folija, kuria apvyniotas indas, ne tik saugo skystį nuo išorės elektromagnetinių laukų poveikio, bet taip pat kaupia ir fokusuoja informaciją, einančią iš nuotraukos.

Trečiasis etapas – įvestos informacijos prigimtinės būklės išsaugojimas:

Gintaro-piramidesTamsaus stiklo indą su „eliksyrų“ apdenkite ir laikykite gintarinės piramidės viduje. Spirite ištirpusi gintaro rūgštis, jos druskos ir kiti „eliksyro“ komponentai yra lengvai įsisavinami organizmo ląstelių ir audinių. Užtenka į vandens stiklinę įlašinti po vieną lašelį skysčio 10 kg kūno masės. Pvz., jei sveriate 70 kg, į vandens stiklinę įlašinkite 7 lašelius „eliksyro“. „Eliksyro“ naudojimo schema nesikeičia: tris dienas naudojate, vieną dieną - darote pertrauką. Naudoti „eliksyrą“ geriausia vieną kartą per parą – rytais 10-15 minučių iki pusryčių. Miniatiūrinė gintaro piramidė, paremta „dieviškosios proporcijos“ principu, veikia kaip laikinasis rezonatorius, leidžiantis ilgą laiką išlaikyti eleksyre jaunystės ir sveikatos informaciją. Atminkite, kad net ir senas, bukas skutimosi peiliukas, paliktas piramidėje, vėl tampa aštrus, nes metale, iš kurio pagamintas peiliukas, glūdi informacija apie pirmapradę jo būseną.

E.A, Vitiuk duomenimis, reguliarus „Saulės eliksyro“ naudojimas stabdo senėjimą, suteikdamas galimybę padidinti aktyvios gyvensenos amžių iki 120-130 metų.

Tiems, kam labai aktualu pradėti organizmo atjauninimo procesą kuo anksčiau, gali nelaukdami kol praeis vienas mėnuo, atlikti šią procedūrą:

Palaikę inde susmulkintą gintarą parą laiko, dalį trauktinės nukoškite ir perpilkite į tuščią smukinto gintaro 60 ml talpos indą. Šį „ekspress eliksyrą“ naudokite tokiu principu, kaip nurodyta anksčiau.

Smulkinto gintaro, kaip papildomos sveikatinimo priemonės, prie tradicinės medicinos efektyvumą tyrė, atliko klinikinius tyrimus ir pateikė savo rekomendacijas Rusijos valstybinės įstaigos ir jose dirbantys mokslininkai. Lietuvoje, deja dėl biurokratinių ar kitokių  aplinkybių Rusijos mokslininkų tyrimai nepripažystami, todėl mes šią informaciją Jums pateikiame tik savišvietos tikslais ir paliekame Jums teisę patiems, savarankiškai nuspręsti - pasitikėti Rusijos mokslininkų išvadomis ar ne. Mes neskatiname Jūsų pirkti šią prekę ir naudoti vietoje vaisto.

Griežtai draudžiama interneto svetainėje www.medicalamber.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be mūsų sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti interneto svetainę www. medicalamber.lt kaip šaltinį.